Před podepsáním účasti na veletrhu se ptejte provozovatelů areálu na auditovaná data týkající se jejich návštěvníků. Kolik lidí chodí a odkud se rekrutují? Mají rozhodovací pravomoci? "Zajímejte se také o možnosti balíčků a slev, které může veletrh nabídnout. Veletržní správy dnes kromě stánku nabízí v jednom balíčku i pojištění či proškolené hostesky," upozorňuje Pavlína Langerová, jednatelka poradenské společnosti AUDICA. Ta se mimo jiné specializuje na rady firmám, jež chtějí využít veletrh jako jednu z možností propagace.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.