Když se v Němčičkách zeptáte, kde bydlí Stávkovi, řeknou vám, že v každém druhém domě. Ale vinaře Jana Stávka tady i tak zná každý. Své vinné království má ve vinařském dvoře, velkém vesnickém stavení s ohromným selským dvorem. Stejně krásnou atmosféru jako má zdejší prostředí mají i Stávkova vína.

Neochutnáte tu tradiční veltlíny, ryzlinky, neuburky, ale nalejí vám ze sedmiček s rozkošnými názvy Áčko, Lokus, Dědova večerka, Karmazín a další. Vinařství se neorientuje na výrobu odrůdových vín, ale pilotním mokem je zde především fortifikované víno, rosé a červená i bílá cuveé.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.