Novým generálním ředitelem Plzeňského Prazdroje je Lanzarotti

V srpnu se novým generálním ředitelem Plzeňského Prazdroje stal sedmačtyřicetiletý Paolo Lanzarotti. Pro SABMiller, která se řadí mezi největší pivovarnické společnosti a mezi jejíž značky patří i Pilsner Urquell, pracuje už osm let. Lanzarotti předtím strávil 18 let v ropném a plynárenském průmyslu - konkrétně u společnosti ExxonMobil. Během své dosavadní kariéry u SABMiller vedl Lanzarotti podniky v různých zemích - například v Itálii, na Slovensku či v Indii. Lanzarotti pochází z Velké Británie. Je britské a italské národnosti. Vystudoval na King's College při Londýnské univerzitě. Je rovněž držitelem titulu MBA z Open University v Anglii.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.