Dvacetiletý Jiří Rostecký začal pokukovat po podnikání na internetu už ve svých čtrnácti letech. Založil si webové stránky, publikoval na nich všemožné texty či vtipy a založil diskusní fórum. Postupně vybudoval kolem stránek vlastní komunitu, spustil své první on-line magazíny a jeho projekty stále rostly. "A pak jsem se, pět dní po oslavě svých osmnáctých narozenin, stal oficiálně živnostníkem," vzpomíná Rostecký na chvíli, kdy vstoupil do světa podnikání.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Mladí a draví. Podle nového občanského zákoníku bude moci i mladistvý člověk začít sám na sebe podnikat, pokud mu to povolí rodiče a soud. Mladí lidé by mohli uspět v IT, ale i v dalších oborech.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.