1. Skotské hry na zámku Sychrov

23. – 24. srpna 2013, Státní zámek Sychrov, region liberecký

Při Skotských hrách se bude tančit, zpívat a také hodovat. K ochutnání bude místní i skotské občerstvení a oslavovat se bude také ostrovní whisky. Soutěží se například v hodu kladivem nebo ve farmářském běhu. Vyzkoušet si budete moci i hru na tradiční nástroj – snare buben. Více zde.

2. Čajomír fest 2013

24. srpna 2013, Prostory Starého purkrabství na Vyšehradě, Praha

Od svítání do soumraku bude Vyšehrad zasvěcen čajovým radovánkám. Jako už tradičně představí Čajomír fest čajovou kulturu z celého světa. Hostitelem se může stát čajovna stejně jako nadšený jednotlivec s konvičkou svého oblíbeného čaje. Letošní ročník přináší navíc možnost soutěžit o exkluzívní cenu. Svého výherce Čajomír vynese do nebes! Více zde.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.