Rok tudy neprošla pacientka, na chodbách je ticho a tma. Primář Jan Havlík vypadá v doktorském plášti jako někdo, kdo sem omylem zabloudil. Jenže to je jen první dojem.Ostřílený porodník se zkušenostmi z Německa, Spojených států a Kanady přichází do Roudnice nad Labem na záchrannou misi: zkrachovalou porodnici, která je od loňska zavřená, má proměnit v místo, kam začnou rodičky i dojíždět.

Místní nemocnice se sice loni proslavila tím, že měla skončit, ale z rušení lůžek se stala nakonec fraška. Dnes se naopak znovu staví na nohy a právě na porodnici přitom soukromí majitelé dost sází.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.