Finančněporadenská společnost Fincentrum, která patří mezi největší ve svém oboru v zemi, má ambici stát se také předním poskytovatelem realitních služeb. Do pěti let plánuje mít v Česku přibližně tisícovku realitních makléřů. Dvojka na trhu, společnost Re/Max, jich má v Česku okolo 1200. Pokud bychom srovnávali počet kamenných poboček, Fincentrum by se podle svého byznysplánu do roku 2018 mělo stát lídrem trhu. Nejvíce, bezmála 150 poboček, má v zemi aktuálně firma M&M Reality, Fincentrum by chtělo mít zastoupení v každé ze svých současných 300 kanceláří."Umím si představit, že v horizontu pěti let budeme mít zhruba 1000 realitních makléřů a realizovat sedm či osm tisíc obchodů s nemovitostmi ročně," řekl HN obchodní ředitel Fincentra Filip Duchoň. "Na přelomu září a října začneme nabírat nemovitosti, primárně přes naše finanční poradce," dodal.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Nový hráč. Společnost Fincentrum míří do oblasti realit. Na rozjezd tohoto byznysu v prvních dvou letech firma vyčlenila 25 milionů korun.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.