Letos se postavila po bok šéfa Vítkovice Holding Jana Světlíka a podělila se s ním o titul manažer a manažerka roku, kterou každoročně uděluje Manažerský svazový fond. Olga Kupec šéfuje firmě Abydos, která zpracovává hrubé litinové odlitky pro německé slévárny. Výrobky z Hazlova na západě Čech dnes využívají například i automobilky BMW, Audi či Ford. Firma Abydos má všechny zákazníky v Německu a její tržby byly loni kolem 200 milionů korun. "Aniž bych se chtěla chválit, to, co děláme my, v tomto rozsahu a pro tolik zákazníků, nedělají firmy ani v Německu," říká Kupec, která loni firmu od německého majitele koupila.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.