Kongres si vezme pod lupu nejaktuálnější otázky, které přímo souvisí s úkoly a rozhodnutími, které CFO vykonávají na denní bázi. Jedním z významných témat jsou právní změny, které vstoupí v platnost v příštím roce. Zájem o tuto problematiku potvrzuje i Radek Hovorka, který má na starosti finance v technologické společnosti IBM. "Osobně mě nejvíce zajímají změny v korporátním právu související s vedením firmy, konkrétně jak se v roce 2014 změní odměňování a především odpovědnost osob v orgánech obchodních společností," zdůrazňuje Hovorka.

Radek Hovorka, finanční ředitel IBM
Radek Hovorka, finanční ředitel IBM
Na tuto potřebu odpovídá kongres příspěvkem s explicitním názvem "Za co můžete aktuálně skončit u soudu" v podání Jana Spáčila (Ambruz & Dark), nejlépe hodnoceného řečníka z prvního ročníku.

"Naším cílem je nabídnou finančním ředitelům prostor, kde nejen absorbují novinky ze světa finančního řízení, ale zároveň potkají své kolegy, mohou otevřeně diskutovat o tom, s čím se potýkají. Sdílení zkušeností a společný zážitek nedokážou nahradit ani ty nejkvalitnější odborné příručky," vysvětluje Antonín Parma zástupce organizátorů Blue Events a Economia.

O konferenci CFO Congress 2013
Kdy: 25. 9. 2013
Kde: Česká národní banka, Praha