Bydlí v menších městech, je jim přes šedesát a místo politiky a mezinárodního dění chtějí v rádiu slyšet hlavně o tom, co se děje u nich v ulici. Český rozhlas jim už brzy takové vysílání nabídne. Na frekvenci dnešních jedenácti regionálních stanic odstartuje v lednu nový, na starší generaci zaměřený kanál.

"Zmapovali jsme si, že máme takové posluchače, a budeme se na ně zaměřovat i dál. S konkurencí se všichni dělíme o jedno publikum," vysvětluje Jan Menger, náměstek pro regionální vysílání Českého rozhlasu, proč je třeba se více zaměřit na to, co funguje. Za poslední tři roky totiž regionální rozhlas ztratil přes sto třicet tisíc posluchačů a už má jen 6,8 procenta na trhu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.