S přispěním Marcely Jurkové

Otáčející se kolečko, které na obrazovce ukazuje, jestli počítačový systém zrovna funguje, mají lidé z úřadu práce před očima i v noci. Už rok a půl podle něj totiž poznávají, jak moc velké fronty se jim budou ten den na chodbách tvořit.

A už se to celkem naučili: "Když vidím, že to nejde, že se data zase nestahují, beru tužku a papír a jedu všechno v ruce. Jindy klienty prosím, ať se mezitím projdou po okolí a pak se vrátí, ale je to trapné," popisuje Zuzana Hervertová a ukazuje z pracovny ve druhém patře dolů na litoměřické náměstí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.