Někteří němečtí školáci už ve své facebookové korespondenci nenajdou změny rozvrhu ani známky z písemek. Obavy ze ztráty soukromí, které v Německu ještě umocnilo odhalení o sledování internetové komunikace americkými tajnými službami, se promítají do přísnějších pravidel.

Bádensko-Württembersko na jihozápadě Německa se stalo už třetí ze šestnácti spolkových zemí, která zakázala učitelům komunikovat s žáky prostřednictvím sociálních sítí jako Facebook či Twitter. Tamní politici tak následovali příklad Bavorska a Šlesvicka-Holštýnska, kde zákaz přišel už dříve.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.