Pondělní utkání Slavie s Olomoucí bylo tím posledním pro trávník v pražském Edenu. Fotbalu příliš nesvědčil, neboť na něm byly výrazné stopy po předchozích koncertech, jako například dva dlouhé udusané pruhy pro přívod kabelů ke zvukařům. Ještě v den zápasu tak začala jeho deinstalace.

Důvodem je Superpohár UEFA, který se ve vršovické aréně odehraje na konci srpna a přiveze do Prahy aktuální vítěze Ligy mistrů a Evropské ligy - tedy Bayern Mnichov a londýnskou Chelsea. Eden navíc bude prvním stadionem, kam Superpohár po patnácti letech zavítá z Monaka, od roku 1998 se totiž hrál jen v knížecím státě.

V článku se dále dozvíte

  • Koncerty zruinovaný trávník v pražském Edenu se vyměňuje. Důvodem je Superpohár UEFA, který na domovský stadion Slavie přiláká v závěru srpna Chelsea a Bayern Mnichov. Nový pažit bude stát přes tři miliony korun, většinu z nákladů ale pokryje UEFA.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.