Fotbalový Supercup, třetí nejcennější evropská klubová stříbrná trofej, zavítá na konci srpna místo do Monte Carla do Prahy. A teď je tady na první návštěvě ve společnosti pohárů pro vítěze Ligy mistrů a Evropské ligy. V sobotu 3. srpna od 10 do 18 hodin budou všechny vystaveny pro fanoušky v dolní části Václavského náměstí v Praze.

Přemístěním Superpoháru z Monaka do jiných měst (po Praze Cardiff a Tbilisi) chce Evropská fotbalová unie (UEFA) oživit dění kolem zápasu mezi vítězi obou klubových pohárových soutěží a Praha je pro ni ideálním prostorem. Stadion v Edenu sice bude muset projít úpravami (rozšířené osvětlení, nový trávník, rebranding), ale zrovna letošek, kdy se střetnou FC Chelsea v sestavě s Petrem Čechem a populární Bayern Mnichov, je výjimečným rokem.

V článku se dále dozvíte

  • Bude to akce pro milovníky trofejí a těch je všude po světě dost. Poháry pro vítěze fotbalové Ligy mistrů, Evropské ligy a Superpoháru budou v sobotu unikátně pospolu vystaveny v dolní části Václavského náměstí v Praze, která za čtyři týdny přivítá utkání o Supercup mezi Bayernem Mnichov a FC Barcelona.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.