1. František Ferdinand d'Este opět na Konopišti

3. – 11. srpna 2013, nádvoří zámku Konopiště u Benešov, region středočeský

Na zámku Konopiště se na pár dní vrátí doba, kdy tu sídlila arcivévodská rodina. Na uvítání se tu nebude podávat nic jiného než oblíbené jídlo Františka Ferdinanda d’Este – ovocné knedlíky. Porci knedlíků zdarma dostane každý, kdo zvládne navštívit dva prohlídkové okruhy. A když na sladko, tak zapíjet můžete jedině švestkovým pivem! Více zde.

2. Slavnosti lesních plodů

3. srpna 2013, farmářské tržiště na náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3

Akce pro všechny, kdo touží po vůni lesa, ale nemají čas se osobně vydat na houby, maliny nebo na borůvky. Nebojte se vzít s sebou i své ratolesti, a to nejen proto, že pro ně bude přichystané divadlo a dílna. Stoly se prohnou pod tíhou sladkých borůvkových a malinových knedlíků, koláčů a marmelád. Více zde.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.