Anthony Rupert Jay, Jonathan Lynn

Jistě, pane ministře (čte Richard Honzovič)
Tympanum / Knihovna K. E. Macana 2013,
699 minut

AŤ ŽIJE FLEXIBILNÍ HOMUNKULUS POLITICUS!

Kam se hrabe neslavná "vláda rozpočtové odpovědnosti", jíž se nakonec povedlo jako obvykle nepromarnit aspoň padesátník z každé koruny, na mágy z Whitehallu! Homunkulus politicus Jim Hacker v čele britského bumbrlíčka zvaného Ministerstvo pro administrativní záležitosti ví, jak je svízelné šetřit poté, co z guláše slibů zbyl chleba o dvou kůrkách, který mu servírují machiavelistický náměstek a tvárný tajemník. Jenže politik nezatlouká, nýbrž "zaujímá poněkud flexibilní postoj". Předloha nejvtipnějšího sitkomu osmdesátých let, vtělená nyní do drážek audioknihy, je jako noblesní suché víno, jež dalece předčí sířené patoky z Hradčan a podhradí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.