1. Festival česneku na zámku (a v městečku) Buchlovice

27. července 2013, areál zámeckého parku v Buchlovicích, region zlínský

Česneková akce je určena pro ty, kdo oceňují tradiční odrůdy česneku pěstované na Uherskobrodsku, a také pro gurmány vyznávající tradiční českou kuchyni. K ochutnání budou nejrůznější česnekové speciality. S dětmi se můžete zúčastnit také soutěže o nejhezčí pohádku o česneku. Více zde.

2. Chvála medu aneb Sladké slavnosti

27. července 2013, Horní hrad Hauenštejn, Krásný Les, region karlovarský

Když mlsání, tak medové. Na Sladkých slavnostech na hradě Hauenštejně se budou ochutnávat nejrůznější medové produkty – medovina, medové pivo či šumivá vína z medu. Těšit se můžete také na poutavé, vtipné a interaktivní přednášky o českých i zahraničních dravcích. Na medových slavnostech uvidíte ukázky řemesel, některá z nich, například svíčkařství, si můžete i vyzkoušet. Více zde.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.