Slávisté se po vyrovnání snažili otočit skóre, když se Eden najednou ponořil do tmy. Paták přerušil hru a chvíli čekal, zda světla znovu nenaskočí. Poté poslal oba týmy do útrob stadionu.

Část světel se začala rozsvěcovat, vzápětí ale znovu zhasla. Až poté se Eden postupně znovu rozsvítil a hra mohla po přerušení trvajícím necelou čtvrthodinu pokračovat. Gólu se už diváci ale nedočkali, ve Vršovicích se v pátek body dělily. Slavia tak čeká na skalp Baníku už dlouhých osm utkání.

V článku se dále dozvíte

  • Zápas 1. kola první fotbalové ligy mezi Slavií Praha a Ostravou na necelou čtvrthodinu přerušil výpadek osvětlení. Po 69 minutách za stavu 1:1 zhasla v Edenu světla a podařilo se je nahodit asi za třináct minut. Rozhodčí Michal Paták poslal oba týmy na chvíli do kabin. Duel nakonec skončil 1:1.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.