1. Miroslavské meruňkobraní

21. července 2013, centrum města Miroslav, region jihomoravský

Oslavy sklizně meruněk budou spojeny s ochutnávkou nejrůznějších meruňkových specialit a pálenek. Tradiční je už v Miroslavi soutěž v pojídání meruňkových knedlíků, v loňském roce jich vítěz spořádal 128 za dvacet minut a vytvořil tak absolutní rekord soutěže. Meruňkobraní je rovněž spojeno s jarmarkem, přichystán je také doprovodný program pro velké i malé. Více zde.

2. Harrachovské pivní slavnosti

21. července 2013, areál pivovaru a sklárny Novosad, Harrachov, region liberecký

Pít se bude pivo z místního minipivovaru, který se nachází v prostorách největších soukromých skláren. Během této akce mohou návštěvníci nahlédnout tajemství výroby piva, jejíž první fáze (vaření) probíhá přímo v pivovarské restauraci. Připraveno bude i vhodné občerstvení, například prasátko a kuřata na grilu nebo bramboráky. Kromě pivních soutěží a hudebních vystoupení určitě nevynechejte příležitost prohlédnout si prostory sklárny a vyzkoušet si, jak se fouká sklo v blízkosti rozžhavených pecí. Více zde.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.