Přestože řada ekonomických systémů přebírá některé prvky a funkcionality, které dříve patřily do domény ERP (a plnohodnotné ERP systémy pro změnu nabízejí coby "standard" funkce, které dříve řešily samostatné podnikové aplikace, nebo doplňkové moduly), je stále řada zákazníků, kteří nepotřebují nebo dokonce nechtějí pokročilejší funkce z procesní či výrobní oblasti.

Pro ně ale vzniká zcela nová kategorie produktů - často v oblasti cloudových a SaaS aplikací či nástrojů určených buď pro vedení základní ekonomické a účetní agendy, nebo pro řešení automatizace billingu a plateb on-line služeb či maloobjemového e-tailu (například billapp.cz nebo gopay.cz), zatímco vlastní agendy účtování či mezd mohou přenechat externímu dodavateli.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.