1. Borůvkový ráj při Borůvkobraní v Bor(ůvk)ovanech

13. – 14. července, porůznu v Borovanech, region jihočeský

Bývalý klášter, jeho nádvoří, park, ale i školní jídelna, budou zářit modří malých kuliček. Nenechte si ujít další borůvkové slavnosti! Připravený bude borůvkový a řemeslný jarmark a samozřejmě borůvkové občerstvení. Na místě můžete zakoupit borůvky, džemy, lívance, koláče, kremrole, domácí likér, pivo nebo třeba borůvkové portské víno. Novinkou letošního ročníku je ukázková borůvková zahrada. Více zde.

2. Gulášfest 2013

11. – 13. července, Fotbalový stadion, Valašské Meziříčí, region zlínský

Další ročník oblíbeného Gulášfestu ve Valašském Meziříčí nabídne kromě výtečných gulášů také výborné pivo a jako bonus kulturní program. Podávat se bude například gulášek segedínský, maďarský, fazolový, kotlíkový, hovězí, bramborový, zabijačkový v chlebu, znojemský nebo dokonce klokaní. A až se děti najedí, můžete je vypustit do skákací džungle! Více zde.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.