1. Horem kolem dolem aneb po vinařských tratích na horském kole

5. července, Velké Pavlovice, region jihomoravský

Projeďte se na kole krajinou, v níž se rodí ta nejlepší vína! Naučně-společenský cyklovýšlap s trasou po vinařských tratích se koná již po čtvrté, připraveno bude pět zastávek zaměřených na historii a současnost viničních tratí Velkých Pavlovic. Vína doporučujeme koštovat s ohledem na to, že se jede na bicyklu! Více zde.

2. Festival Sedleckých vín

5. července, Sedlec u Mikulova, region jihomoravský

Opět vína, konkrétně na pátém ročníku Festivalu Sedleckých vín. Připravena budou vína přívlastková, archivní, ledová i slámová, všechna si samozřejmě budete moci odnést domů. A nebo je můžete upíjet k pečenému seleti a rybám. Více zde.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.