Sedmým členem představenstva ČEZ je Ladislav Štěpánek

Dozorčí rada energetické společnosti ČEZ zvolila šestapadesátiletého Ladislava Štěpánka za nového člena představenstva. Štěpánek se vedle toho na začátku července stal ředitelem divize Prodej, jejímž řízením byl dočasně pověřen po odchodu Vladimíra Hlavinky. Pro ČEZ pracuje Štěpánek už řadu let - působil například jako ředitel sekce Kancelář generálního ředitele a představenstva nebo ředitel útvaru Palivový cyklus, který se zabývá nákupem uhlí a jaderného paliva. Štěpánek vystudoval České vysoké učení technické v Praze.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.