1. Loštické slavnosti hudby a tvarůžků

27. – 30. června 2013, Náměstí Míru Loštice, region olomoucký

Příznivci tvarůžků se potkají o nadcházejícím víkendu v Lošticích. Ochutnají je zde samostatně i obsažené v nejrůznějších pokrmech, v jejich pojídání si i zasoutěží. Otevřeno bude také Muzeum tvarůžků. Zkrátka nepřijdou ani ti, kdož tomuto sýru příliš neholdují – na celý den je připraven hudební program a také zábava pro nejmenší. Více zde.

2. Chuť Jeseníků

20. června – 30. září 2013, vybrané restaurace v Šumperku, Branné, Jeseníku, Rýmařově, Sobotíně, Velkých Losinách, region olomoucký

Po celé léto nabídne devět vybraných podniků to nejlepší z jesenické kuchyně. Vařit se budou tradiční pokrmy výhradně z lokálních surovin. Jelikož mají Jeseníky poněkud zpřetrhané tradice, je místní kuchyně silně ovlivněna i zahraničními zvyky a chutěmi. Objevíte zde pokrmy pocházející z Německa a Polska, ale také z Moravy a Slezska. Jako na každém správném festivalu, ani zde nebudou chybět také doprovodné akce a soutěže. Více zde.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.