Před třemi lety se Pavel Řehák dostal jako velmi mladý až do funkce generálního ředitele České pojišťovny. Svůj stůl však musel v červnu vyklidit poté, co miliardář Petr Kellner prodal pojišťovnu italské Generali. Lepší pozici bude hledat jen těžko, a tak se rozhodl znovu podnikat. Svou kariéru totiž podnikáním začal. Ještě při studiích radil v mezinárodním obchodě a s tátou vyráběl pracovní nástroje. "Zní to jako pionýrské klišé, ale nejde mi tolik o funkce a generování zisků, jako o to, dělat věci, které mění svět k lepšímu," říká Řehák.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.