Šéfem Komerční banky bude Albert Le Dirac'h

Novým generálním ředitelem a předsedou představenstva Komerční banky bude od 2. srpna Albert Le Dirac'h. Ve funkci vystřídá Henriho Bonneta. Le Dirac'h působí ve skupině Société Générale, k níž Komerční banka patří, už 23 let. Začínal v inspekci a v divizi kapitálových trhů. Od roku 1995 řídil lidské zdroje a v letech 1999 až 2006 zastával pozici generálního ředitele a člena představenstva Société Générale Bank & Trust Lucemburk. V minulosti byl mimo jiné generálním ředitelem a předsedou představenstva Société Générale Maroko. Už čtyři roky zastává funkci poradce pro francouzský zahraniční obchod. Čistý zisk Komerční banky v prvním čtvrtletí činil 3,2 miliardy korun.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.