1. Jahodobraní na Jiřáku

21. června, nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 3

Na pražském Jiřáku váš čekají nejen sladké plody léta. Nebude chybět ani čokoládová fontána, tančírna a živá muzika. Ochutnat budete moci například jahodové koktejly, špízy, cupcakes nebo jahodové sushi. Více zde.

2. Apetit piknik

22. června, Karlínské náměstí, Praha 8

Na Apetit pikniku své produkty nabízejí farmáři, maloproducenti, ale také kulinářské hvězdy z řad čtenářů. Představovat se budou i nové gastronomické knihy (např. Láska prochází kuchyní – Jedlé dárky na celý rok nebo Sladký design). Těšit se můžete na zajímavé workshopy, a nezapomeňte doma děti – program pro nejmenší gurmány je zajištěn! Více zde.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.