Tuzemští dolaroví milionáři se nadchli pro mladý a revoluční obor - nanotechnologie. Z pohledu zhodnocení během dalších tří až pěti let je považuje za nejperspektivnější obor pro investici 41 procent respondentů aktuálního průzkumu J&T Banky Wealth Report. Ten mapoval postoje i investiční priority Čechů s majetkem přes 18 milionů korun.

"V nanotechnologiích vidí podobnou příležitost, jakou bylo v devadesátých letech IT nebo později on-line byznys. Nechtějí čekat, až se to zprofanuje," komentuje výsledek Jan Schmid ze společnosti Perfect Crowd, která průzkum pro J&T Banku uskutečnila.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.