Kam jezdí relaxovat lidé, jejichž profesí je posílat klienty na luxusní dovolenou po celém světě? Nechte se inspirovat tipem na město, kde ochutnáte v každé druhé vinárně výjimečné víno a přitom nebudete na každém kroku zakopávat o turisty. Přečtěte si, kam jet za výjimečným jídlem, nebo kde můžete zkombinovat komfort pětihvězdičkového hotelu s návštěvou restaurací, kde sice budete sedět na plastových židlích, ale naservírují vám nejlahodnější rybu na světě.

Město:  Na Brunello do Montalcina

David Eder, zakladatel cestovní kanceláře Exclusive Tours

Letos na jaře jsem strávil pár dnů v Toskánsku a jako milovník Brunella jsem si nemohl nechat uniknout návštěvu malého městečka a přilehlé oblasti Montalcina, odkud toto světoznámé víno pochází. V městečku jsem se procházel úzkými uličkami proplétajícími se mezi perfektně rekonstruovanými a udržovanými domy, ale i okolím, na které je především z pevnosti krásný výhled.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.