Skvělá encyklopedická definice, že? Procento podniků či organizací, kde to takto skutečně funguje (včetně plné podpory informačních systémů) k plné spokojenosti zaměstnanců, vedení i akcionářů či majitelů, ale není vysoké.

Lesk a bída HRM

Jistě, najdou se organizace, které oblast HR dovedly k dokonalosti. Lze pochopitelně pokračovat daleko za dokonalost do sféry korporátní absurdity (například delegace zaměstnanců zpívající v pronajatém letištním salonku uvítací píseň přišedšímu nadnárodnímu CEO nebo motivační školení, kde všichni na povel vstanou ze židlí a poskakujíc simulují jízdu na koni a zvládají skupinové obrátky tím správným směrem jako jeden tým - věřte, že to nejsou historky vymyšlené ani zahraniční, staly se před lety u jednoho z našich operátorů). Nicméně realita většiny podniků je taková, že se řeší jen to, co je skutečně nutné řešit - mzdy, přítomnost na pracovišti, smlouvy, pracovní předpisy, základní benefity a nějaký ten nábor nebo školení. A tomu často odpovídá stav informačních systémů v oblasti HR.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.