Když se ve firmě BioInova před pěti lety pustili do vývoje buněčných preparátů, patřili k první jedenáctce průkopníků v celé Evropě. Dnes už je tu podobných společností na dvě stě a všechny zkoušejí totéž: nahradit klasický boj s nemocí tím, že pozmění fungování samotného organismu. "Je to obrovská šance pro celé zdravotnictví. Moderní terapie nehasí následky, ale odstraňuje příčinu," popisuje v rozhovoru HN Petr Bažant, ředitel BioInovy, která je společnou firmou Akademie věd a Sindatu, jedné z hlavních tuzemských biotechnologických skupin.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.