Marie Stoklasová pracovala jako finanční ředitelka firmy Hard Jeseník, která dnes pro Vítkovice Steel vyrábí ocelové konstrukce. V zaměstnání byla spokojená. Před deseti lety si ale všimla inzerátu v novinách, že společnost Vamberecká krajka je na prodej. "Říkala jsem si, to přece není možné. Taková firma přece nemůže skončit," vzpomíná na svou první reakci. Dala se o tom do řeči se svým kolegou, který zareagoval stejně. Rozhodli se, že se do Vamberka zajedou podívat. "Chtěli jsme vidět na vlastní oči, co ve firmě zbylo, kolik má zaměstnanců a jestli ještě vůbec funguje," popisuje.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.