Nepočítejte s dlouhými průtahy a několikakolovými hlasováními, sobotní valná hromada Fotbalové asociace ČR má být jednou z nejrychlejších v historii. Její scénář je totiž napsaný jasně, na pozici šéfa českého fotbalu kandiduje jen stávající předseda Miroslav Pelta a je velmi nepravděpodobné, že by ho delegáti nezvolili.

Pelta vede český fotbal devatenáct měsíců, když zaujal volné místo po náhle abdikujícím Ivanu Haškovi. "Když si před sebou udělám sám svůj účet, nemůžu být samozřejmě se vším spokojený, to je jasné, ale na druhou stranu si myslím, že jsem kus práce odvedl," hodnotil své dosavadní vládnutí sám Pelta. Pojďme tedy bilancovat Peltových devatenáct měsíců, během nichž oslavil český fotbal některé diplomatické úspěchy, ale hlavní problém zůstává - u fanoušků stále nemá důvěru.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.