Novým finančním ředitelem Schneider Electric je Renaud Mingat

Sedmatřicetiletý Renaud Mingat se k 1. červnu stal novým finančním ředitelem společnosti Schneider Electric v České republice a na Slovensku. Mingat přechází do česko-slovenské pobočky ze Švédska, kde od roku 2011 vedl oddělení controllingu a působil jako Finance Business Partner pro oblast průmyslu a infrastruktury. Renaud Mingat se narodil ve Francii, kde vystudoval management, ekonomii a finance. Pro společnost Schneider Electric, která působí v energetickém managementu ve více než stovce zemí a zaměstnává přes 140 tisíc lidí, pracuje Mingat od roku 1998 na různých finančních pozicích. Schneider Electric v loňském roce celosvětově utržil 24 miliard eur.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.