Nezdráhá se sdílet svůj talíř s jídlem. Ani v restauraci pětihvězdičkového hotelu Cotto Crudo. "Ochutnejte, ten jahodový krém je prostě úchvatný," vybízí. Šéf pražského hotelu Four Seasons se o jídle baví rád. Původně chtěl být kuchařem, v posledním roce studia ale absolvoval povinnou praxi v hotelnictví. "Tehdy jsem poprvé přišel do kontaktu s hosty. To bylo úžasné. Necítil jsem se jako v práci," vzpomíná. Po praxi mu v hotelu nabídli práci. "Řekl jsem si, proč ne? Vždyť se k vaření můžu kdykoli vrátit." Už se ale nevrátil. Z plánovaného jednoho roku se stalo 36 let, co se v hotelovém byznyse pohybuje. Vrátit se k vaření zatím neplánuje ani teď. "Až budu v důchodu, tak si ale možná otevřu vlastní podnik," říká.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.