Radil manažerům společností Hewlett Packard, eBay, Google, Warner Brothers Studio či agentuře FBI. O koučování napsal s kolegou Stuartem Hellerem knihu Proměna za chodu: skutečná výzva pro lídry, kteří nemají čas. "Problém je, že dnes se byznys dělá 24 hodin denně. Máte obchodní partnery v Číně, Spojených státech, Evropě a musíte je všechny stihnout," říká David Surrenda, zkušený psycholog a konzultant ze Spojených států. On sám ráno z východního pobřeží USA po telefonu jednal s klientem z Číny, kolem oběda si udělal čas na Hospodářské noviny a večer pomocí Skypu mluvil s americkým klientem. V červnu přijede David Surrenda na konferenci Leadership for Life do Prahy, kde bude mluvit o svých zkušenostech s kariérním managementem.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.