Všechny festivaly staví na hvězdách. Ty nejzářivější, které přiveze právě zahájený Tanec Praha, spojuje exkluzivní taneční technika umocněná magií scénického světa. Ať už půjde o britského choreografa Akrama Khana, jenž se podílel na ceremoniálu olympijských her v Londýně, nebo vlámský soubor Peeping Tom.

Ten se zformoval vlastně náhodou - jeho členové se potkali před dvanácti lety při práci na projektu Alaina Platela, choreografa Les Ballets C de la B. Název souboru se používá ve významu "voyer", což přesně vystihuje princip tvorby Gabriely Carrizové a Francka Chartiera.

Nahlížení do skrytých vrstev reality, mezipater vědomí a podvědomí, budování paralelních světů - to je téma celé jejich tvorby. Choreografie 32 rue Vandenbranden, což je mimochodem skutečná bruselská adresa, představuje nehostinné zasněžené místo někde na konci světa.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.