Existuje několik typů cestovního pojištění, nejčastěji se liší podle typu cesty a míry rizika. Jiné sazby platí pro turistické cesty, jiné pro cesty pracovní nebo výlety spojené s aktivním sportem. Pojištění léčebných výloh je obsaženo v každém produktu cestovního pojištění. Běžnou součástí bývají asistenční služby.

K tomuto 'základu" mohou jednotlivé produkty obsahovat ještě nějakou službu navíc, tzv. připojištění. To je buď již součástí balíčku, který pojišťovna nabízí, nebo si je lze k vybranému produktu přiobjednat.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.