Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

Jaké údaje mohou podnikatelé sbírat o návštěvníkovi vlastních webových stránek? Poznat svého zákazníka je velmi lákavé, ale je nutné pamatovat na základní pravidla.

POZNAMENEJTE SI

GOOGLE – nástroj pro váš úspěšný business

Využijte 25% slevu na workshop, který proběhne v úterý 11. června 2013 od 18:00 v hotelu Fusion, Panská 9, Praha 1

                          Více informací – ZDE

Sleva je určena všem registrovaným uživatelům portálu ProByznys.info. Pokud máte o slevu zájem pište na email probyznys@economia.cz

"Pokud je podnikatel nebo jakýkoli jiný provozovatel webové stránky schopen určit, o jakého konkrétního návštěvníka jeho stránky jde, je vzhledem k široké definici osobních údajů pravděpodobné, že tyto údaje jsou osobními údaji," upozorňuje právnička Lenka Koláriková z advokátní kanceláře Squire Sanders.

 

Právě pravidla týkající se ochrany osobních údajů, které najdeme zejména v zákoně o ochraně osobních údajů, jsou velmi důležitá.

Advokátka dále podotýká, že konkrétní pravidla vyplývají z toho, za jakým účelem a jakými způsoby bude podnikatel údaje o svých návštěvnících dále zpracovávat.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.