Steve Jobs, Walter Isaacson

(www.amazon.com)

Životopis spoluzakladatele a dlouholetého výkonného ředitele Applu vyšel v listopadu 2011, jen několik týdnů poté, co Apple oznámil, že Steve Jobs zemřel. I v Česku se kniha dostala do žebříčku neprodávanějších knih za celý rok, a právem.

Proti původním očekáváním totiž Isaacson nabízí všechno, jen ne adoraci Applu a jeho šéfa. Životopis Steva Jobse je detailní a nebojí se ani nelichotivých témat, jako je Jobsův vztah k ženám a jeho první dceři.

V článku se dále dozvíte

  • Můžete milovat Julese Verna nebo hltat Dana Browna nebo si užívat zažloutlé listy knih Victora Huga. Když ale přijde na knihy z kategorie non-fiction, můžete směle vsadit na novináře a jejich knihy o velkých firmách a postavách světa informačních technologií. Jsou napínavější než oblíbené severské detektivky. Nemusíte studovat programování nebo průmyslový design, mnohem více se o počítačích, chytrých telefonech a internetu dozvíte z výběru knih, které podle nás nejlépe popisují životy významných osobností a firem počítačové historie, současnosti a minimálně blízké budoucnosti. Životopis Steva Jobse, příběh Googlu, Facebooku i hackerského hnutí napsali novináři s dlouholetými zkušenostmi z oboru a s přímým přístupem k primárním zdrojům - k lidem, o kterých psali, jejich přátelům, kolegům i konkurentům a nepřátelům. Některé knihy jsou v Česku k dostání v překladu, ale ani životopis Steva Jobse není stoprocentně dobře přeložený, i kvůli tomu, jak se na jeho vydání spěchalo. Nejlepší zážitek z literárních výletů do Silicon Valley i dalších center IT dění přinese četba originálu - v elektronické čtečce nebo na tabletu, aby to bylo maximálně stylové.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.