Jádro byznysu vaší společnosti bylo soustředěno kolem vývoje a implementací ERP systému s názvem Feis. Jak je tomu dnes?

Systém Arbes Feis, který je hlavním produktem naší divize podnikových informačních systémů (EA, Enterprise Applications), tvoří stále významnou část obratu naší společnosti, ale již dávno to není náš hlavní byznys.

Zhruba stejně přispívají do celkových čísel společnosti Arbes i produkty Arbes Topas a Arbes TA, divize FIS - finančních informačních systémů. Největší část obratu dnes přichází z divize bankovních systémů Arbes OBS (Online Banking System), kde i nadále očekáváme velký rozvoj.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.