Cloud jako koncept už rozhodně není mladý. První hostované webové aplikace a služby, ale vlastně i první infrastrukturní služby (byť se jim zpočátku neříkalo cloud a vlastně ani IaaS) už pomalu kroutí desátý rok. Řada výrobců tak vcelku logicky předpokládala, že další na řadě bude oblast "velkých" podnikových aplikací. Koneckonců i v tomto segmentu se první vlaštovky objevily před drahnou dobou - ponecháme-li stranou aktivity gigantů, jako je SAP či Oracle, pak mezi prvními cloudovými produkty navrženými speciálně pro firemní sféru byla CRM řešení v čele se Salesforce.com (založena 1999, na NYSE od 2004). Přesto se zdá, že zejména v oblastech, jako je ERP, se dodavatelům, kteří svá řešení nabízejí v cloudu, fronty zákazníků prozatím netvoří.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.