Jak co nejvíce uspořit energii? Na tuto otázku se snaží najít odpověď stavební a nábytkářský veletrh v Brně, který v tradičních prostorách výstaviště můžete navštívit od úterý do soboty.

Úspory se týkají i samotného veletrhu. Letos se mohou návštěvníci těšit na 804 vystavovatelských firem ze 17 zemí světa, oproti loňskému roku jejich počet klesl o tři desítky. Výstavní plocha je v porovnání s rekordním rokem 2008 menší zhruba o tři čtvrtiny. "Očekáváme obdobnou návštěvnost jako loni, tedy 60 tisíc návštěvníků," sdělila mluvčí Stavebního veletrhu Jana Tyrichová.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.