Ve vládě Petra Nečase není člověk, který by dokázal přicházet s tolika návrhy jako ministr průmyslu a obchodu. Martin Kuba z ODS má co říct ke všemu, co se zrovna děje.

Když Česko začalo žít sporem o bankovní poplatky, slíbil lidem odpustit soudní výlohy. Když do kin vstupuje film Šmejdi o nekalých obchodních praktikách, vyhlásí zřízení spotřebitelských ombudsmanů. Problém je, že Kubovo tempo plánování v praxi málokdo stíhá. Když tak HN minulý týden ověřovaly, jak jsou připraveny živnostenské odbory na start projektu, který má ochránit seniory před nákupem drahých a nevratných hrnců, zjistily, že vůbec.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.