O tom, jak může aktuální událost změnit vyznění marketingové akce, se přesvědčila firma Nike. Společnost vyrábějící sportovní oblečení podle ESPN stahuje z oběhu speciální sérii triček s nápisem "Boston Massacre".

Nápis "Boston Massacre" jakoby postříkaný krví se jeví vzhledem k událostem při bostonském maratonu jako extrémně nešťastný. Firma ale trička vyrobila ještě před tragickou událostí z minulého týdne.

Nápis "Bostonský masakr" měl odkazovat k baseballové sérii z roku 1978 mezi Boston Red Sox a týmem New York Yankees. Yankees vyhráli nad Bostonem čtyři zápasy běhěm čtyř dní a dotáhli se na soupeře na čele divize. Uspěli i v dodatečném zápase play-off a postoupili do finále – Světové série.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.