V globální krizi je nejlepší lokální řešení. S touto představou vede Iva Milerová už čtvrtým rokem českou nahrávací firmu Supraphon. A zřejmě vsadila na správnou ideu. Supraphon, který byl ještě před několika lety považován za "muzeální exponát", se proměňuje v hybnou sílu tuzemského hudebního trhu. Milerová přestoupila do Supraphonu z ředitelského křesla české pobočky nadnárodní gramofonové firmy Warner Music. To se záhy neplánovaně zúročilo. Když se "Warneři" rozhodli v roce 2010 stáhnout z Česka, převzal Supraphon prodej jejich alb. V loňském téměř stotřicetimilionovém obratu Supraphonu dosáhl podle Milerové prodej fyzických alb Warner Music v Česku částky kolem deseti milionů korun.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.