Pokud mají polští nacionalisté rádi svoji vodku, měli by být na poplach. Jeden ze symbolů polského alkoholového průmyslu, vodka Żubrówka se zubrem na etiketě a charakteristickou bylinnou chutí včetně kusu traviny uvnitř lahve, se dostane do ruských rukou.

Firma Central European Distribution Corp (CEDC), kótovaná na americké burze NASDAQ, požádala u amerického soudu o ochranu před věřiteli. Operační kontrolu nad firmou už loni v prosinci převzal ruský podnikatel Roustam Tariko za dofinancování ve výši 65 milionů dolarů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.