Karel Dostalík stál v novojičínské nemocnici poprvé jako nejistý, čerstvě vystudovaný anesteziolog. Mnohem nervóznější je však dnes, když tím samým areálem prochází po dvaceti letech. Vrátil se sem v roli manažera skupiny Agel a celý zastaralý a zadlužený komplex tu má postavit na nohy.

Nemocnice, kterou zdravotnická skupina Tomáše Chrenka získala do pronájmu jako zatím poslední zařízení loni v lednu, je přitom v daleko horším stavu, než bývá pro akvizice Agelu typické: kromě oloupaných a rozpadajících se budov si za sebou táhne třísetmilionový dluh, jedny z nejnižších plateb od zdravotních pojišťoven v zemi, a Agel kraji navíc ve smlouvě slíbil další třísetmilionové investice do vybavení.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.