Více než tři miliony Čechů, lidé ve věku 35 až 55 let, se ocitly v nezáviděníhodné situaci. Musí rychle učinit klíčové rozhodnutí, ovšem ve velmi nejisté situaci. Mají už jen tři měsíce, pokud chtějí vstoupit do tzv. druhého pilíře důchodové reformy, jímž chce stát řešit narůstající schodek penzijního systému. Pokud tak neučiní, navždy se jim uzavře. Jenže ČSSD říká, že druhý pilíř po volbách zruší. Jejím plánům nahrává nejen fakt, že ve voličských průzkumech dlouhodobě výrazně boduje, ale i to, že penzijní fondy zatím hlásí velmi malý zájem o novinku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.