Opera Sen noci svatojánské od Benjamina Brittena je rozkošné dílo. Jeho zdařilá inscenace v brněnském Národním divadle měla nedávno premiéru a na programu bude opět v sobotu.

Brněnské nastudování této lyricko-komické opery, pravého dramaturgického objevu, zdůrazňuje hravost a vtip. Díky podrobné práci režiséra Romana Meluzína a jasnému hudebnímu názoru dirigenta Jakuba Kleckera je výsledkem stylové zábavné hudební divadlo, neokoukané a neoposlouchané. Brittenův Sen noci svatojánské se v českých zemích zatím hrál pouze jednou - v roce 1962 ho nastudovala opera v Liberci.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.